Technologijos rytojaus

„Next Unit of Computing” (NUC) — tai mini kompiuteris, kurio matmenys 11,6 × 11,2 × 3,9 cm, su trečiosios kartos Intel® Core™ i3 procesoriumi arba su Intel® Celeron™ P847. Mažesnis energijos suvartojimas leidžia jį naudoti įvairiose skaitmeninėse informacinėse sistemose (skaitmeninis atvaizdavimas, medijos centras) arba kaip pernešamą kompiuterį.

Siūlome Jums trijų modelių mini kompiuterius NUC - DC217IYE, DC3217BY su Intel® Core™ i3–3217U ir DCCP847DYE su Intel® Celeron™ P847 procesoriais.


Pažangios technologijos

NUC turi du SO-DIMM lizdus su galimybe praplėsti atmintį iki 16 GB , du PCIe lizdus adapteriui ir SDD diskui bei pažangiausias technologijas: „BIOS Vault”, „Fast Boot” ir „Intel® Visual BIOS”. NUC palaiko Intel® Anti-theft™ *technologiją, kuri sumažina vagystės pasekmes.

Ypatingai mažas dydis

Korpuso matmenys 11,6 × 11,2 × 3,9 cm, leidžia naudoti jį įvairiose skaitmeninėse informacinėse sistemose, multimedijos kioskuose bei mobiliuosiuoe sprendimuose.

Aukščiausios kokybės vaizdas ir našumas

Trečiosios kartos Intel® Core™ i3-3217U procesoriuje integruota grafika suteikia neįtikėtiną našumą ir ypatingus vaizdinius efektus.


*Tik DC3217IYE ir DC3217BY modeliuose.

Išbandykite mūsų pasiūlymą

Daugiau informacijos apie Intel NUC rasite čia:

www.intel.com/nextunitofcomputing